Oferta pracy: Przedstawiciel handlowy

P.P.U.H H. KOWALCZYK jest właścicielem ubojni zwierząt rzeźnych , zakładu produkcyjnego.
To jeden z największych producentów i eksporterów mięsa wołowego w Polsce.

P.P.H.U. H. KOWALCZYK posiada zakład produkcyjny w Bargłach / okolice Częstochowy

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Przedstawiciel Handlowy ds. Kluczowych Klientów w kanale tradycyjnym

Miejsce pracy: CAŁA POLSKA
nr referencyjny PH/KK

Główne zadania:

  • budowanie dystrybucji produktów P.P.U.H. H.KOWALCZYK
  • wizyty handlowe w hurtowniach
  • sprzedaż elementów wołowych świeżych i mrożonych
  • realizacja planów dystrybucyjnych i sprzedażowych
  • dbałość o właściwą ekspozycję produktów P.P.U.H. H.KOWALCZYK
  • organizacja i egzekucja promocji
  • realizacji zadań specjalnych i indywidualnych
  • raportowanie wyników pracy

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. hurtu
  • doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego ds. sieci
  • doświadczenie w branży mięsnej mile widziane
  • znajomość technik sprzedaży (negocjacji handlowych)
  • zdolności interpersonalne i negocjacyjne
  • dobra organizacja pracy, samodzielność
  • gotowość do codziennej jazdy samochodem - prawo jazdy kat. B
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Excel ) – raporty, zestawienia

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • samochód służbowy
  • telefon, laptop
  • wynagrodzenie adekwatne do umiejętności + premia uznaniowa

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie aplikacji na adres mailowy: rekrutacja@zmkowalczyk.pl lub przy pomocy formularza kontaktowego jako kategorię wybierając "Praca"